Nádraží Holešovice - Zámky
- zastávka Ke Stírce přejmenována na Kobylisy
- zastávka Kobyliské náměstí přejmenována na Služská
- v PD dopoledne a odpoledne prodloužen interval z 12, resp. 10 na 15 minut
- zaveden proklad z linkou 210 v úseku Nádr. Holešovice - Vychovatelna
Ládví - Březiněves
- linka zkrácena o úsek Palmovka - Sídliště Ďáblice a nově vedena přes Třebenickou a Štěpničnou na Ládví
Sídliště Bohnice - Českomoravská
- linka zrušena a částečně nahrazena prodlouženou linkou 145
Kobylisy - Poliklinika Mazurská
- zkrácení linky o úsek Nádraží Holešovice - Ke Stírce
- prodloužení intervalu v ranní špičce PD ze 4 na 6 minut
- prodloužení intervalu v PD dopoledne z 12 na 15 minut
- prodloužení intervalu v odpolední špičce PD z 5 na 7,5 minuty
Ládví - Jesenická
- linka prodloužena o úsek Liberecká - Ládví (zrušena zastávka Poliklinika Prosek)
- nový úsek částečně nahrazuje zrušenou linku 127
- rozšíření provozu v odpolední špičce: do 19. hodin
Poliklinika Prosek - Černý Most
- linka zrušena a její spoje převedeny na linku 186
Kobylisy - Sídliště Čimice
- linka zkrácena o úsek Ke Stírce - Nádraží Holešovice a ukončena u stanice Kobylisy
- interval v ranní špičce PD prodloužen z 5 na 6 minut
- zkrácení intervalu v PD ráno mezi 8. a 10. hodinou
- interval v PD dopoledne prodloužen z 12 na 15 minut
- interval v odpolední špičce PD prodloužen z 6,5 na 7,5 minuty
Ládví - Avia Letňany - Ládví
- linka ze zastávky Liberecká odkloněna přes Štěpničnou na Ládví
- interval v ranní špičce prodloužen z 10 na 12 minut
- zavedení prokladu s linkou 186
Ke Stírce - Dolní Chabry
- zastávka Ke Stírce v ulici Nad Šutkou přejmenována na Kobylisy
- zřízena nová zastávka Kobylisy ve směru Ke Stírce
Ke Stírce - Šimůnkova
- zastávka Ke Stírce v ulici Nad Šutkou přejmenována na Kobylisy
- zřízena nová zastávka Kobylisy ve směru Ke Stírce
- interval v ranní špičce PD prodloužen ze 7,5 na 12 minut
- interval v odpolední špičce PD prodloužen z 10 na 15 minut
- na lince nově místo kloubových provozovány standardní autobusy
Poliklinika Mazurská - Chodov
- zastávka Střelničná přejmenována na Kobylisy
- zastávka Kobyliské náměstí přejmenována na Služská
- posunutí odjezdů večerních spojů o 10 minut ve směru Poliklinika Mazurská
Černý Most - Sídliště Bohnice
- linka sloučena s linkou 146 a všechny spoje jsou nově vedeny v celé trase
- nové vedení linky přes Českolipskou a Polikliniku Prosek (zrušeny zastávky Liberecká, Sídliště Prosek, Prosek, Nový Prosek)
- zkrácení intervalu v PD dopoledne, večer a o víkendu z 60 na 30 minut v celé trase
- zastávka Střelničná přejmenována na Kobylisy
- zastávka Kobyliské náměstí přejmenována na Služská
- zavedení prokladu s linkou 156
Ládví - Palmovka
- linka z Liberecké odkloněna přes Štěpničnou na Ládví
- interval v ranní špičce PD prodloužen z 5 na 6 minuty
- interval v odpolední špičce PD prodloužen z 6 na 7,5 minuty
- linka je nově proložena s linkou 177
Avia Letňany - Jesenická
- posunutí odjezdů večerních spojů o 10 minut ve směru Avia Letňany
Kobylisy - Sídliště Bohnice
- linka zkrácena o úsek Ke Stírce - Nádraží Holešovice a ukončena u stanice Kobylisy
- zřízeny zastávky Pískovna a Písečná
- prodloužení intervalu v ranní špičce PD z 2,5 na 3 minuty
- prodloužení intervalu PD dopoledne z 12 na 15 minut
- prodloužení intervalu v odpolední špičce PD z 3,5 na 3,75 minuty
- v přepravních špičkách PD nadále zůstává v odvratných směrech dvojnásobný interval
Nádraží Holešovice - Čakovice
- zavedení pásmového provozu (v úseku Červený Mlýn - Čakovice veden mimo přepravní špičky PD pouze každý druhý spoj)
- linka je nově vedena přes zastávky Liberecká - Sídliště Prosek - Prosek - Nový Prosek (zrušeny jsou zastávky Poliklinika Prosek a Českolipská)
- obousměrně zřízena zastávka Vychovatelna
- zkrácení intervalu v ranní špičce PD z 10-20 na 12 minut
- zkrácení intervalu v PD dopoledne a o víkendu ze 40 na 15 minut (do Čakovic 30)
- zkrácení intervalu v odpolední špičce PD z 20 na 15 minut
- zkrácení intervalu v PD večer z 60 na 20 minut (do Čakovic 40)
Ládví - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, aut.st.
- linka ze Sídliště Ďáblice odkloněna přes Štěpničnou na Ládví
- linka je v Brandýse nad Labem prodloužena do zastávky Stará Boleslav, aut.st.
Českomoravská - Neratovice, náměstí Republiky
- linka ze zastávky Huntířovská prodloužena přes Důstojnické domy a Prosek na Českomoravskou
na linku převedeny některé spoje z linky 368 (linka jede nově přes Bašť)
Ládví - Odolena Voda, závod
- linka z Ďáblic odkloněna přes Květnovou, Sídliště Ďáblice a Štěpničnou na Ládví
- některé spoje převedeny na linku 349
Kobylisy - Kralupy nad Vltavou, žel.st.
- linka je zkrácena o úsek Ke Stírce - Nádraží Holešovice a ukončena v zastávce Kobylisy
Kobylisy - Husinec, Řež, závod
- linka je zkrácena o úsek Ke Stírce - Nádraží Holešovice a ukončena v zastávce Kobylisy
- pro vybraný spoj zřízena zastávka Klecany, Ahold
Kobylisy - Kralupy nad Vltavou, žel.st.
- nová linka, vedená v současné trase linky 370 do Odoleny Vody, dále po lince 413 přes Dřínov a po lince 470 do Kralup nad Vltavou
- nová linka nahrazuje spoje zrušené linky 395, které byly dále vedeny jako linka 413 a dále nahrazuje vybrané spoje linky 470
Kobylisy - Neratovice, Korycany
- linka je zkrácena o úsek Ke Stírce - Nádraží Holešovice a ukončena v zastávce Kobylisy
Kobylisy - Odolena voda, závod
- linka je zkrácena o úsek Ke Stírce - Nádraží Holešovice a ukončena v zastávce Kobylisy
Nádraží Holešovice - Odolena Voda, Dolní náměstí
- linka je zrušena a její spoje převedeny na linky 370 a 372
Kralupy nad Vltavou, žel.st. - Újezdec
- linka je zkrácena do Újezdce (zrušením jednoho spoje) a některé spoje převedeny na linku 372
Předboj - Líbeznice, škola
- linka je zkrácena o úsek Odolena Voda - Předboj
|